Zavolajte nám (Po-Pi 9-14)

O nás

Naša spoločnosť Sempra fashion s.r.o. sa venuje internetovému predaju nočnej bielizne, spodnej bielizne a módy prostredníctvom e-shopov, ktoré fungujú viac ako desať rokov.www.perfektne-pradlo.sk, www.stylomat.cz a www.plavky-pradlo.cz. Pre všetky naše e-shopy máme skladové priestory s viac ako 4000 kusov položiek na odoslanie. Sklad sa nachádza v Šternberku, Nádražní 1705/48, kde tovar balíme a zasielame zákazníkovi.

Tovar, ktorý ponúkame, je výhradne vyrábané v Európe, nejedná sa teda o nekvalitný tovar z Číny. Snažíme sa, aby mal zákazník všetky potrebné informácie o tovare k dispozícii a zároveň chceme, aby bol spokojný. Pokiaľ Vám teda tovar nesedí, nemajte strach, s nami vybavíte vrátenie, výmenu alebo reklamáciu rýchlo a kladně. Více informácií sa dozviete na tejto stránke.

7 jedinečných výhod pri nákupe na Perfektne-Pradlo.sk

1 Najväčší rozsah veľkostí - 100% istota, že naša bielizeň Vám bude naozaj sedieť!
Či už máte štandardnú veľkosť alebo potrebujete veľkosti menej obvyklé, u nás nájdete ten najširší rozsah veľkostí nočnej bielizne, spodnej bielizne a plaviek , aký si len viete predstaviť. Začíname na obvodoch 60 a končíme na 100 a košíčky máme v 11 veľkostiach od A po K! Počítajte s nami - celkom si môžete vybrať z 99 veľkostí podprseniek! To je 100% garancia, že niektorá z nich bude tá pravá pre Vás. :-)

2 Dobre Vám poradíme - sme špecialisti na bielizeň
Neviete si rady s veľkosťou? Chcete vybrať niečo pekného pre dámu? Pre pána? K narodeninám? K výročiu? K Vianociam? Sme odborníci v odbore a špecialisti na bielizeň - radi Vám poradíme! Na e-mailu pradlo@inprodej.cz alebo na telefóne sme pripravení vyriešiť akýkoľvek problém!

3 Keby bielizeň nesedelo - možnosť výmeny tovaru do 14 dní
Zo zákona máte možnosť vrátenia tovaru do 14 dní. Aby sme Vám vyšli v ústrety ešte viac, u nás máte možnosť výmeny tovaru za inú veľkosť alebo dokonca za úplne iný tovar z nášho e-shopu do 14 dní od nákupu! U nás môžete nakupovať bez rizika a budete vždy spokojní!

4 Doprava zdarma u objednávok od 999 Kč
Čo pre Vás môžeme ešte urobiť? Pokiaľ si v našom e-shope objednáte tovar v hodnote nad 999 Kč, máte od nás ako bonus dopravu cez Zásilkovna zadarmo.

5 Za vrátený tovar dostanete vždy celú sumu späť
Obávate sa vrátenie tovaru? U nás o svoje peniaze neprídete! Ak vraciate nenosené nepoškodený tovar v zákonnej lehote do 14 dní bez udania dôvodu, neúčtujeme Vám žiadne manipulačné ani iné pseudo poplatky. U nás je samozrejmé, že Vám vždy vrátime na účet celú sumu, ktorú ste za vrátený tovar zaplatili!

6 U nás máte všetky trendy a novinky z prvej ruky
Pretože nie sme len pouhopouzí predajcovia, ale zároveň exkluzívny dovozcovia rady značiek do Česka, u nás viete prvý o všetkých novinkách a trendoch na ďalšiu sezónu. Ako stáli zákazníci si dokonca môžete vybrať z predpredajných sérií veľkých značiek to, čo sa inak v Česku ani neobjaví! Buďte originálny! Nebojte sa opýtať!

7 Informácie o akciách a zľavách
Zaregistrujte sa na www.perfektne-pradlo.sk alebo sa staňte členom našej skupiny na Facebooku na www.facebook.com/perfektnipradlo a už Vám nikdy neunikne žiadna novinka, zľavová akcie ani výpredaj alebo HAPPYHOUR. A že ich je veľa!

 

Máte tip, čo vylepšiť, pridať, zmeniť na našom obchode? Boli ste spokojní? Alebo naopak bolo niečo v neporiadku? Napíšte nám! Za každý Váš názor sme radi!

Váš tím www.perfektne-pradlo.sk