Zavolajte nám (Po-Pi 9-14)

Bezpečná platba kartou

Ak vlastníte platobnú kartu, ktorá umožňuje platby na internete (ak máte pochybnosti, informujte sa u svojej banky), môžete ju využiť k úhrade tovar online. Výhodou tiež je, že v okamihu preberania tovaru pri sebe nemusíte mať hotovosť.

Platba kartou je bezpečná

Aké karty prijímame?

Ako u nás zaplatíte?

V košíku v časti, kde volíte spôsob dopravy a platby, zaškrtnite spôsob platby "platba online platobnou kartou".

V ďalšom kroku po vyplnení zasielacích a kontaktných údajov objednávku odošlete a budete  presmerovaný do spracovateľskej banky, kde už len zadáte číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, a CVV2 / CVC2 - posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.

Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nám iba oznámi výsledok autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete a voľného prenosu nechránených dát na verejnej počítačovej sieti.

O výsledku transakcie ste informovaní e-mailom.

Prítomnosť log Verified by Visa kartové asociácie Visa a MasterCard Secure Code kartové asociácie MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v našom internetovom obchode.

Banka nepotvrdila platbu Vašou kartou?

Táto situácia môže nastať z niekoľkých dôvodov:

Platiť platobnou kartou sa oplatí! V prípade, že je objednaný tovar skladom, Vaša objednávka bude odoslaná obratom!

 

<< späť na Prehľad spôsobov dopravy a platieb