Zavolajte nám (Po-Pi 9-14)
Novy saténový tovar

Novy saténový tovar

Admin 26. 05. 2021 Novinky

Máme pre vás horúcu novinku. Na začiatku mesiaca sme naskladnili sortiment saténového tovaru. Saténové produkty sú veľmi elegantné, príjemné a chladivé, na jar a leto sú ideálnou voľbou.

Každá žena se chce cítit elegantně a v pohodlí. My věříme, že u nás si jistě vyberete ten správný kousek spodního i nočního oblečení, se kterým toho jistě docílíte. 

A na co se můžete těšit? Představujeme vám nejzajímavější zboží z našich kategorií od župánků, pyžámek po saténové noční košilky. :)

Pohodlné a slušivé saténové župany. Po kúpeli, na jar iv lete, príjemné na dotyk. S týmito saténovými župany sa budete cítiť nielen elegantne, ale tiež veľmi komfortne. Sú vyrobené s príjemného saténového materiálu, ktorý vás na jar a v lete ochladí.

 

Nádherné saténové košieľky. Kto by sa nechcel cítiť pohodlne a pritom veľmi sexy a elegantne pre svoju drahú polovičku, že dámy? S našou kolekciou saténových nočných košeľou určite zažiarite. Zaspávajte v pohodlí a luxuse. 

 

Príjemná a chladivá saténová pyžamká pre vášnivé noci. Tieto kúsky sú zaručene pre vás tou správnou voľbou, ak v lete a na jar máte radi chladivé a príjemné nočné prádlo. No a navyše s nimi oslníte aj vašej drahú polovičku.