Zavolajte nám (Po-Pi 9-14)
Pri mori v plnom štýle

Pri mori v plnom štýle

Admin 16. 06. 2019 Pekná bielizeň

Trendy plavky pre leto 2019 vás nažhaví na dni strávené na pláži pri mori, jazere alebo pri bazéne. Tak zložte letné tuniky a zažiarte s plavkami z nášho eshopu!

TRENDY PLAVKY A SPODNÉ PRÁDLO PRE LETO 2019

Horúci vetrík a žiarivé slnko nám poslali tropické teploty, ktoré nás budú "prenasledovať" celé leto. Spoločne s horúcimi letnými dňami však prišli aj horúce trendy pre tohtoročnú sezónu, ktoré si rozhodne nesmiete nechať odplávať.

Odložte prebytočné oblečenie a zažiarte v tých najštýlovejších plavkách, ktoré z vás urobia kráľovnú pláže, alebo si užívajte pokojné dni doma či na chate v pohodlnom spodnom prádle.

Všetky módne trendy nájdete v našej ponuke na e-shope www.perfektne-pradlo.sk.

TRENDY PLAVKY NIELEN K MORI

1.     Vykrojené a široké

Nepochybne najväčším trendom tohtoročnej sezóny sú dvojdielne plavky typu vykrojených nohavičiek a širokých ramienok od vrchného dielu. Tento trend však uzrel svetlo sveta už v 80. rokoch, takže sa nejedná o žiadnu prevratnú novinku.

Výhodou vysoko vykrojeného spodného dielu plaviek je zvýraznenie ženských kriviek. Širšie ramienka od vrchného dielu tvorí s týmto spodným dielom báječnú a veľmi zaujímavú kombináciu.

 

 

 

2.     Kostice ako doplnok

Tohtoročným veľmi neobvyklým trendom sú dvojdielne plavky s výraznými kosticami. Tento kúsok však môže pôsobiť dojmom, že výrobca ho zabudol dorobiť. Vrchný diel totiž spája košíčky iba kosticou, ktorá môže mať rôzne tvary, oblečené v rovnakej látke ako zvyšok plavkové podprsenky.

K tomuto vrchnému dielu sa potom hodí najmä vykrojený spodný diel, alebo nohavičky s vysokým pásom.

 

 

 

3.     Jednodielne plavky nie sú nuda

Medzi tohtoročnými trendy si vybojovali miesto i jednodielne plavky. Nejde však o žiadne obyčajné, vzorované plavky. Toto leto sa totiž presadili prestrihy, ktoré z jednodielnych plaviek utvorí takmer tie dvojdielne, odhalené sú viacmenej chrbát, brucho alebo boky.

Jedinou nevýhodou týchto plaviek je, že nie sú vhodné do začiatku sezóny kvôli opálenie.

 

 

4.     Dlhý rukáv v lete

Áno, čítate dobre. Jedným z tohtoročných trendov sú naozaj plavky s dlhým rukávom. Nezvyčajné? Pre mnohých áno, napríklad zažitie surferi v tom však nevidí nič zvláštne. Tento trend ocenia najmä dámy, ktoré trpia na spáleniny rukách.

Jedná sa jednodielne plavky, ktoré pripomínajú veľmi štýlové body ozvláštnené rôznymi aplikáciami alebo vzormi. Ich vzhľad nemusí byť totiž len športové, vďaka farbe a vzorom môžu dostať nádych romantiky i neutrality.

5.     Z džungle rovno do vody

Módny svet skrátka zahltili zebrie a tigrie pruhy, gepardí a žirafie fľaky či krokodílej a hadej šupiny. Neutiekli tomu ani plavky a vy tak môžete vyberať medzi rozvernú divočinou vzorov, ktoré z vás urobia prekrásnu Amazonku.

Ak však chcete divokosť plaviek skrotiť a vdýchnuť im trochu romantiky rozhodne siahnite po tých obdarených volánikmi. Svoje okolie tým rozhodne očaríte.

 

 

 

6.     Rozkvitnuté kvetinky a pružné žabičky

Ďalším trendom tohtoročnej sezóny sú opäť rozkvitnuté kvetinky a žabičkování, ktoré nám sú zo sveta módy už dobre známe z predchádzajúcich rokov. Vzor kvetov do letných dní vnesie sviežosť.

Takto štýlový vršok plaviek je dobré skombinovať s nohavičkami do pásu, ktoré báječne vytvarujú postavu.

 

 

 

 

7.     Zasiahnutá tropickú vlnou

Trend zvaný Tropic Vibes je síce dozvukom minulej sezóny, ale ani tento rok neprišiel o svoje miesto v rebríčku obľúbenosti.

Rozhodne sa teda nebojte vyjsť na pláž alebo do bazéna v pestrofarebných plavkách s tropickými vzormi.

 

 

 

 

8.     Bez doplnkov ani ranu

Doplnky k plavkám sa stali trendom až v posledných pár rokoch. Počnúc to ozdobnými retiazky cez opasky s výraznými ozdobnými sponami, ktoré tento rok frčí. Okrem kruhových spôn letí tiež tenké pásiky objavujúce sa nielen na vrchnom, ale aj spodnom diele plaviek.

Ak však chcete ešte viac a výraznejšie svoje plavky dozdobiť, rozhodne siahnite po prepásania. Tento dekoratívny prvok mnohokrát spája vrchný diel s tým spodným, rovnako ako šnurovanie.

 

Dúfame, že Vám tento článok poskytol užitočné informácie a prajeme Vám ten najpríjemnejší nákup spodnej bielizne v plnom štýle.