Zavolajte nám (Po-Pi 9-14)
Čo robiť, aby ste sa cítili príjemne a pohodlne v období prichádzajúceho jesene

Čo robiť, aby ste sa cítili príjemne a pohodlne v období prichádzajúceho jesene

Admin 06. 09. 2021 Poradňa

Leto sa pomaly chýli ku koncu a my už začíname myslieť na nadchádzajúce sychravé dni. Aj keď máme pred sebou ešte pár dní babieho leta, rana a večery už začínajú byť chladné. Myslite na svoj pocit pohodlia a tepla a vybavte sa potrebnými teplejšími kúsky do svojho šatníka včas.

Deň končí a začína v spálni

Cítiť sa pohodlne nielen pri spánku, ale aj odpočinku je predzvesťou dobrej nálady. V spálni je potrebné mať nielen posteľ s dobrou matracov, vhodné lôžkoviny, príjemnú klímu, ale aj nočné prádlo. Chladnejšie rana so sebou prináša potrebu zmeny v podobe teplejšieho pyžamá alebo nosný košieľky s dlhším rukávom. Tu platí, že materiály, ktoré prídu do priameho kontaktu s pokožkou, by mali byť prevažne z prírodného materiálu. Obľúbeným materiálom je preto najmä bavlna. Je pohodlná a príjemná na dotyk, je jemná, vzdušná, pevná, vysoko savá a ľahko udržiavateľná. Čo viac si priať, než sa prebudiť oddýchnutí, plní sily a energie po príjemnej noci strávenej v našom bielizni.
Tiež možnosť sa hneď ráno zababušiť do teplého županu nie je od veci. Potom to vstávanie a príprava raňajok ide hneď lepšie od ruky.

Miesto v kancelárii na homeoffice

Trávite v súvislosti s pandémiou viac času na homeoffice ako v kancelárii? Aj pri počítači je potrebné sa cítiť pohodlne, príjemne a s dobrým pocitom, že mám na sebe pekné oblečenie... a nemusí to byť zrovna šaty a lodičky. Máme pre vás riešenie v podobe domáceho oblečenia. Ležérne, ale napriek tomu IN, prečo nebyť aj doma za mačku. Na jeseň určite oceníte pohodlné legíny s tunikou alebo domáce oblečenie pyžamového štýle, ktoré neškrtí, hreje a napriek tomu vyzerá pekne.

Odpočinok po namáhavom dni mimo domova

Či už ste boli celý deň v práci alebo mali vybavovanie v meste, určite si už prajete byť doma a vkĺznuť do hebúčkeho a teplučkého županu, ktorý vás zahreje, uvaríte si kávu a na chvíľu zabudnete na starosti všedných dní. O to viac, ak Vás zastihlo nepriaznivé počasie a ste celí premočení a prostydlí.
Materiály, ktoré sú použité pre výrobu nami ponúkaných županov, sú jednoducho na nezaplatenie. Ten pocit hebkosti, ľahkosti a hrejivosti... proste pohoda. Nezabudnuteľný relax a za rozumnú cenu. Snažíme sa vyberať produkty tak, aby sme čo najviac pokryli vaše potreby.

Myslite aj na druhej a spríjemnite im sychravé dni

Myslite aj na svoj náprotivok :-) Len málo mužov miluje nakupovanie. Iste vaša drahá polovička ocení, keď mu zaobstaráte pekné pyžamo so županom a on tak nebude musieť tráviť hodiny v nákupnom centre. A buďte originálne, objednajte z našej kolekcie Cool Comics pyžamo s krátkymi či dlhými nohavicami s vtipným a veselým potlačou. Chcete oslniť ešte väčšie originalitou? Doprajte mu pohodlie, ktoré poznali muži už v 7. storočí a kúpte nočnú košeľu. Áno, aj mužov nemusí v noci nič tlačiť a škrtiť...