Zavolajte nám (Po-Pi 9-14)
Lupoline - to je značka nočnej bielizne pre nastávajúce mamičky

Lupoline - to je značka nočnej bielizne pre nastávajúce mamičky

Admin 28. 09. 2021 Poradňa

Pre každú budúcu mamičku je dôležité cítiť sa počas tehotenstva príjemne. Sú však ale aj ženy, ktoré sa na tehotenstvo pozerajú s istými obavami. Bojí sa nabráni kíl navyše, nevoľnosťou a ďalších neduhov s tým spojených. Preto veríme, že Vám dokážeme nadchádzajúce obdobie spríjemniť našou ponukou nočnej materskej bielizne, v ktorej sa budete cítiť príťažlivá, krásna a sexy.

V dnešnej dobe nie je problém zaobstarať si kvalitné materské prádlo. Nevystužené podprsenky pre zväčšujúce sa poprsie, tehotenské nohavičky či tehotenský pás sú dnes už nutnosťou. Tieto spomínané kúsky oblečenia je múdre doplniť aj o nočnú bielizeň, v ktorej sa budete cítiť žensky a pohodlne. Značka Lupoline, ktorú vám dnes predstavíme, práve toto ponúka.

Krásne nočné košieľky z jesennej kolekcie, majú horný diel zdobený čipkou pod prsiami je všitá gumička, ktorá dáva podporu rastúcemu poprsiu. Zároveň sa určite hodia nastaviteľné ramienka a po pôrode oceníte praktickú funkciu odnímateľných košíčkov, vďaka ktorej bude dojčenie diskrétne a pohodlné. Decentné riasenie pod prsiami hravo pojme aj postupne sa zväčšujúce bruško a príjemný je aj viskózový materiál s prímesou elastanu.

Kolekcia značky Lupoline ponúka aj bielizeň v jemných pastelových farbách. Máte na výber z košieľky s krátkym rukávom a dĺžkou nad kolená alebo dvojdielne tehotenské pyžamo skladajúci sa z šortiek s bočnými vreckami a tričká s krátkym rukávom, oboje zdobené čipkou pre pocit ženskosti. S prichádzajúcou jeseňou a chladnejším počasím sa môže hodiť aj dlhé tehotenské pyžamo s dlhým rukávom.

Záverom zostáva len popriať všetkým ženám, aby tehotenstvom a materstvom preplávali so štýlom a cítili sa skvele.