Zavolajte nám (Po-Pi 9-14)
Perfektný vzhľad pre kráľovnú večierku

Perfektný vzhľad pre kráľovnú večierku

Admin 04. 12. 2019 Poradňa

Spoločne so zimným obdobím prichádzajú i spoločenské večierky a plesy. Mnoho z vás určite má už v kalendári pri najmenšom poznačený firemný vianočný večierok, rodinný vianočný večierok či maturitný ples. Tento článok vám prináša tipy ako nielen na týchto spoločenských udalostiach zažiariť svojím vzhľadom.

Je dôležité si uvedomiť, že každý dokonalý outfit tvoria správne zvolené spodnú bielizeň. Jednotlivé strihy šiat, blúzok a sukní dovoľujú iba určitý typ spodného prádla. Zatiaľ čo niektoré dovoľujú absencii podprsenky iné ju zase bez výnimky vyžadujú. Šaty na telo neznesú švy na spodnom prádle a topánky s otvorenou špičkou nenávidia viditeľné pančuchy.

Spodná bielizeň, ktoré padne

Farby spodnej bielizne - Svetlé pod svetlé, tmavé pod tmavé

Pre začiatok je dôležité spomenúť, že je potrebné zvoliť správnu farbu spodnej bielizne, či už ide o podprsenku, nohavičky, sťahovacie bielizeň či pančuchy.

Ak budete chcieť svoje okolie okúzliť krásnymi svetlými šaty, rovno súpravy spodnej bielizne v tmavých farbách zatvorte do šuplíka. Jedným z najväčších módnych "zločinov" je totiž tmavá farba pod svetlú.

Ak oblečiete biely vršok, blúzku alebo šaty, voľte bielu podprsenku, ktorá bude splývať. Ak zvolíte inú svetlú farbu odporúčame podprsenku v telovej farbe. Tá sa navyše skvele hodí aj pod tmavé oblečenie! Nie je teda nutné mať set v jednej farbe.

 Podprsenka Sandra white                                   Podprsenka Ramona beige 

Dôležitý je výber správnej veľkosti

Úplnou samozrejmosťou dokonalosti akéhokoľvek outfitu, nielen toho pre večierok, je správne padnúcu bielizeň. Starostlivo voľte veľkosť či už sa jedná o podprsenku, nohavičky, sťahovacia bielizeň či pančuchy. Nikde vás nesmí nič škrtiť, ani tvoriť nepekné prehyby koža. Spodná bielizeň nesmie ani plandat, či padať.Správne zvolené bielizeň priľne k telu a vy ani neviete, že ho nosíte.

Kalkulátor veľkosti

Bezšvíkové spodná bielizeň nadovšetko

Rozhodne nesmieme zabudnúť na dokonalosť hovoriaci si bezšvíkové spodné prádlo. Spodná bielizeň, ktorá je šité v kuse a je teda "ochudobnená" o nehodiace sa švy, je výborným priateľom šiat upnutých na telo. Vďaka tomuto bielizni nie sú vidieť žiadne nezrovnalosti a tvoria tak dokonalú figúru. Nezabudnite si teda pri nákupe upnutých koktejlových šiat, prikúpiť set bezšvového spodnej bielizne v tej správne farbe a veľkosti.

GINA podprsenka push-up                                     Bezšvíkové laserové nohavičky

 

Sťahovacia bielizeň pre perfektnú postavu

Sťahovacia bielizeň je jeden veľký kúzelník. Z akejkoľvek postavy pretvorí dokonalú figúru bez jediného nedostatku. O sťahovacím bielizni som už písali v predchádzajúcom článku Sťahovacia spodná bielizeň.

Sťahovacia spodná bielizeň má mnoho typov. Jedným z najpoužívanejších sú sťahovacie nohavičky s nohavičkou a bez nohavičky. Tieto sťahovačky spevní bruško, zadoček a v prípade nohavičiek i stehná. Sťahovacia topy spevňujúce oblasti bruška, pásu a pŕs. Kombináciou vrchných a spodných stahovaček je potom sťahovacie body.

Zoštíhľujúce nohavičky WOLBAR                                     Dámske sťahovacie body

Podprsenka ako úplný základ

Základom skvelého outfitu na večierok je správne zvolená podprsenka. Pod jednotlivé strihy sa hodí iný druh podprsenky.

Podprsenka bez ramienokk 

Zvršky s odhalenými ramenami doslova túži po podprsenkách bez ramienok. U plesových šiat sú väčšinou už košíčky všité a vy ani podprsenku nepotrebujete. V mnohých prípadoch však v dámskych skriniach visí šaty, ktoré sa bez podprsenky nezaobídu. 

Výborným riešením je podprsenka bez ramienok. Tá vďaka všitým silikónovým prúžkom a háčikom u zapínanie drží pevne na mieste a nikam neschádza. nepotrebujete teda žiadna ramienka, ktorá by úplne pokazila dokonalosť "odhaleného" strihu. 

Úplným anti-trendom sú priehľadná gélová ramienka. Ich trendy obdobie skončilo už tak v minulom storočí, takže preč s nimi!

Čierna podprsenka bez ramienok                      Telová podprsenka bez ramienok

Samo-lepiace podprsenka

Samo-lepiace podprsenka je na trhu so spodnom prádle pomerne známou novinkou. Táto podprsenka má "všité" do vnútra košíčkov niekoľko silikónových lepiacich bubliniek, ktoré lepia aj po niekoľkonásobnom použití. Podprsenka neobsahuje žiadne ramienka ani zapínanie. Vďaka tejto prednosti sa táto podprsenka hodí pod zvršky s odhaleným chrbtom.

Revolúcia medzi podprsenkami

Úplnou novinkou, ktorá nie je v dnešnej dobe ešte moc využívaná, sú silikónové a push-up nálepky. Tieto nálepky úplne nahrádzajú podprsenky. Tento typ "spodnej bielizne" je skvelým riešením pod tesné šaty s odhalenými ramenami či chrbtom.

Nálepky pod poprsie ALL up PS                       Nálepky na bradavky 07 Satyna

 

Pančuchy, ktoré sú nutnosťou

Podľa francúzskej módy by žiadna dáma nemala obliecť sukňu bez siloniek, teda pančúch. Známe silonky sa stali súčasťou takmer každého outfitu ženy. Nielenže nohy vyzerajú oveľa lepšie, ale v zime navyše skvele zahrejú.

Silikónové pančuchy 8 DEN

Pre nikoho nie je prekvapením, že aj silónové pančucháče majú svoje rozdelenie podľa ich jemnosti a transparentnosti. Najnižšia možná hodnota 8 DEN, ktorá je v prípade telovej farby úplne priehľadná. Túto pančuchu sa rozhodne oplatí obliecť pod šaty, ktoré doplníte topánkami s otvorenou špičkou. Vďaka jej transparentnosti a jemnosti totiž nebude videný zakončujúci šev v oblasti prstov na nohách.

 

Silikónové pančuchy so vzorom či ozdobou

Veľkým trendom sa stali silikónové pančuchy so vzorom. Je potrebné, ale voliť tento typ pančúch veľmi opatrne, aby váš výsledný vzhľad nebol prehnaný. Ak chcete svoj vzhľad ozvláštniť zvoľte pančuchové silonky sa švom tiahnucim sa od stehien po členky. Pozor však na úpravu, aby šev nikde nevybočoval. Veľmi pekným "doplnkom" sú potom silikónové pančucháče s drobnou ozdobou na achilovce.

Báť sa nemusíte silikónových pančúch v čiernej farbe. Vyhnite sa však pančúch v inom farebnom prevedení.

Pančuchové nohavice FIORE 5132 Gina             Dámske pančuchy Laura


Všetky produkty nájdete na našom e-shope www.perfektne-pradlo.sk. Nezabudnite, že každá z vás môže byť kráľovnou večierku!