Zavolajte nám (Po-Pi 9-14)
Pohodlná tehotenská móda

Pohodlná tehotenská móda

Admin 17. 08. 2021 Poradňa

Svoje predchádzajúce zvyky a potreby žena mení až v okamihu blížiaceho sa termínu pôrodu. Do tej doby, v prípade bezproblémového priebehu tehotenstva, do nástupu na materskú dovolenku, pracuje, stará sa o domácnosť, venuje sa spoločenským akciám alebo zaslúženej dovolenky. Nutnosťou je aj príprava na nadchádzajúce obdobie a s tým súvisiace zaobstaranie nevyhnutných kúskov oblečenia. Žena sa tak v tejto svojej životnej etape stáva stredobodom pozornosti módnych tvorcov a tým pádom aj módnym témou.

Nastávajúca mamička nie je módou zanedbávaná

Fakt, že čakáte narodenie potomka, nie je dnes dôvodom pre to pripadať si módou zanedbávaná. Práve naopak, môžete tento stav využiť a premeniť časť svojho šatníka, ak ste to ešte neurobila. Móda nočnej bielizne či oblečenie na doma ponúka príjemné materiály a pohodlné strihy, vďaka ktorým sa ženy môžu v čase tehotenstva a neskôr materstvo cítiť dobre. Pohodlie oceníte nielen pri spaní, pri častom nočnom vstávaní k bábätku, ale aj počas dňa.

Tehotenské košieľky je možné nosiť nielen ako nočná bielizeň, ale aj ako pekné domáce šaty, ktoré hravo splní svoju praktickú úlohu pri starostlivosti o novorodenca. Vrchná časť košieľok s výstrihom do V a praktickým prekrížením či s gombíkmi umožní pohodlné kojenie dieťatka. Kto však dáva prednosť pyžamové klasike môže vyberať z kompletov dlhých nohavíc alebo šortiek a pyžamového topu. Všetko z prírodných materiálov a v strihoch, ktoré nikde neškrtí a žene nevadí.

Buďte "in" aj v tehotenstve

Je jasné, že aj nastávajúca mamička v čase tehotenstva zostáva stále ženou a chce sa cítiť príťažlivá a "in". V košieľkach, ktoré sú zdobené čipkou a s šikovne všitou gumou pod prsiami je to jednoduché. Košieľky sú v pestrých farbách a vyberie si iste každá nastávajúca mamička. Pre chladnejšie večery ženy ocenia komplet župan a košele. Nemenej podstatné je aj tehotenské spodné prádlo. Tehotenské nohavičky a dojčiace materské podprsenky sú absolútne zásadné pre dobrý pocit v tehotenstve a materstve.

Prajeme všetkým nastávajúcim mamičkám, ktoré prežívajú svojich nezabudnuteľných deväť mesiacov, aby pre nich bol tento čas korunovaný radosťou nad prichádzajúcim dieťatkom.